fbpx

Lumi B godet me shishe në kokë Ermal Mamaqin (Video)

Reperi i njohur shqiptar, Lumi B, duket se është “nervozuar” pak gjatë xhirimit të emisionit “6 Ditë pa Ermalin”.

Reperi gjatë xhiriimit që nuk u transmetua duke folur është ndërprerë disa herë nga publiku.

E publiku natyrisht se u nxit nga Ermali, tejet karizmatik duke mos lejuar reperin që të shprehet si duhet.

E kjo si duket e ka shtyrë edhe Lumin të bëjë pak shoë, aq sa e mori shishen që e pati pranë tij dhe e theu në kokën e Ermal Mamaqit.

Nuk dihet nëse shoumeni ka pësuar ndonjë lëndim në kokë pas kësaj goditje. /Telegrafi/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close