fbpx

Top Channel: Vrasja e Tetovës (Video)

Tetova është sot qyteti më i ndotur në Evropë, u tha në një emision të Top Channel.

Normat e matjeve të ajrit që ofrohen përmes të dhënave zyrtare janë të frikshme, ashtu siç janë të frikshme shifrat e rritjes së sëmundjeve të ndryshme, duke filluar nga ato kancerogjene.

Mjafton të prekësh këtë realitet, për të kuptuar gjendjen vërtet të rëndë në këtë qytet dhe rrethinat e tij.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close