fbpx

Latas: Do ta padis Zaevin dhe do të fitoj

Dragan Pavlloviq- Latas ka paralajmëruar se do ta padisë liderin Zoran Zaev mbi aktin e përgjimit ku ishte përfshirë edhe ai. Ai ka thënë se nuk do ta paditë partinë, sepse sipas tij, LSDM është dëm kolateral i kryetarit të saj.

“Për përgjimet e publikuara do ta padisë Zaevin dhe do të fitojë. LSDM është dëmi kolateral i Zaevit andaj partinë nuk do ta padisë”, ka thënë Latas.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close