fbpx

Gruevski do të del në opinion me detaje shtesë për “bombat” e Zaevit

Kryeministri Nikolla Gruevski pas përgjigjes së shkurtër para takimit me kolegun e tij serb Aleksandar Vuqiq, theksoi se shumë shpejtë do të del në opinion me detaje shtesë. Nikolla Gruevski shumë shkurt e komentoi shpërthimin e “bombës” së dytë të Zoran Zaevit.

“Unë në pres konferencë paralajmërova se ka punë të këtilla, dhe tregova se Zaev më tregoi se këto materiale i ka prej shërbimeve të huaja sekrete”, theksoi Gruevski.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close