fbpx

Stavrevski dhe Jankullovska munguan sot në takimin me Qeverinë serbe

Ministrja për punë të brendshme Gordana Jankullovska dhe ministri për financa Zoran Stavrevski, i cili është edhe zv/kryeministër, nuk kanë marr pjesë në seancën e përbashkët sot mes Qeverisë së Serbisë dhe Maqedonisë.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close