fbpx

Kështu dukej Greta Koçi pas aksidentit (Foto)

Këngëtarja Greta Koçi prej ditës së sotme gjendet e shtruar në spital.

Ajo është e tronditur por gjendja shëndetësore e saj duket të jetë e mirë.

Koçi udhëtonte me një makinë tip fuoristradë me targa TR8383N dhe u përplas me një makinë tjetër tip Ford që ka qenë duke u parkuar në momentin e përplasjes.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close