fbpx

Gostivar, mbahet sot “Dita e poezisë shqipe”

Sonte (e hënë – 16.02.2015) me fillim prej ora 20:00, në kinemanë e qendrës tregtare “City Center”, në Gostivar, do të mbahet evenimenti kulturor “Dita e Poezisë Shqipe”, që organizohet me rastin e ditës së pavarësisë së Republikës së Kosovës.

Manifestimi mbahet në organizim të Këshillit Rinor dhe me mbështetje të Komunës së Gostivarit.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close