fbpx

Manevski pa fjalë për inçizmet: Pyetni ata që i publikuan

Ish ministri i drejtësisë Mihajllo Manevski, nuk dëshiron të komentojë as autenticitetin dhe as përmbajtjen e inçizimeve që prezantoi LSDM-ja, ndër të cilët ishte edhe biseda mes Manevskit dhe Gordana Jankullovskës.

Manevski është përgjigjur shkurt: “ Nuk kam, nuk kam koment. Pyetni tek ata që I kanë publikuar inçizmet”.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close