fbpx

Cazorla po kthehet në vendlindje

Mesfushori i Arsenalit, Santi Cazorla do të kalojë te Atletico Madridi. Kështu shkruan ‘Cadena Cope’, sipas së cilës lojtari dhe klubi spanjoll kanë arritur marrëveshjen.

Transferi pritet të ndodh gjatë afatit kalimtar të verës. Trajneri i Atleticos, Diego Simeone pëlqen mjaftë shumë spanjollen, ndërsa po i mbanë kontaktet me drejtuesit e Arsenalit, për ta bërë sa më të lehtë transferin e tij.

Lajme të ngjashme

Back to top button