fbpx

Mot me diell

Sot do të mbretërojë mot kryesisht me diell. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi lindor.

Temperatura e ditës do të arrijë nga 6 deri 13 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë temperatura maksimale pritet të arrijë 11 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close