fbpx

Barcelona vazhdon me ritmin e fitoreve (Video)

Barcelona ka vazhduar me formë jashtëzakonisht të mirë edhe në takimin kundër Levenates.

Katalunasit arritën të triumfojnë hiq më pak se 5:0 në sfidën e luajtur në Camp Nou.

Lionel Messi shënoi tre gola në këtë sfidë (38’, 59’ dhe 66’p), teksa nga një e shënuan Neymar (17’) dhe Luis Suarez (73’).

Barcelona tani ka 56 pikë në pozitën e dytë në renditjen e La Ligës, një më pak se Reali që kryeson.

 


FC Barcelona vs Levante 5-0 All Goals and Full… by enteritament

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close