fbpx

Sonin po e lodhin koncertet

Soni Malaj është një nga këngëtaret e cila ka shumë kohë që është pjesë e skenës muzikore shqipe.

E gjatë gjithë këtyre viteve ajo përveç që ka sjellë shumë këngë hiq më keq nuk ja ka lënë edhe me pjesëmarrje në mbrëmje të ndryshme muzikore dhe koncerte.

Por, duket se Soni është lodhur nga këto. Ajo më nuk e ka atë engjerinë që ka pasur dikur. Kjo pasi që këngëtarja ka postuar një fotografi në Instagram të cilën e ka realizuar pas një koncerti.

Përveç që dukej e lodhur dhe dëshironte të tregohej e fortë, asaj është vetëm shishja me ujë që e mbante në dorë ajo që po ja shuan etjen e lodhjen. /Indeksonline/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close