fbpx

Blero dhe Shkurta Gashi sjellin këngën e re “5” (VIDEO)

Këngëtari i njohur Blero Muharemi ka publikuar këngën e re në bashkëpunim me këngëtaren Shkurta Gashi.

Kënga mban titullin “5” dhe është prodhim i kompanisë Elephant me tekst të Bleros, Chipsit dhe Fatmir Mujës.

Videoklipi i kësaj kënge është realizuar nga Imagine. / Portalb

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close