fbpx

Lëvizja Besa do të prezantojë platformën saj në Kumanovë

Aktivistë të lëvizjes BESA nga Kumanova sot gjatë gjithë ditës kanë shpërndarë fletushka nëpër këtë qytet, ku janë të shkruara qartë pikat kryesore të kësaj partie politike.

Ndryshe, nesër lëvizja BESA do të organizojë mbledhjen konstituive të Këshillit Nismëtar komunal në nivel të Komunës së Kumanovës dhe ndër tjerash do të prezantojë edhe platformën e saj politike. Takimi do të mbahet në hapësirat e “Kino Kozjakut” në Kumanovë në orën 19:00.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close