fbpx

Kozniku takon Beqirajn, a biseduan për transferim te Shkëndija!?

Trajneri i Shkëndisë së Tetovës, Ardian Kozniku, ka takuar një futbollist të veҫantë në Antali të Turqisë.

Fituesi i medaljes së brozntë në Kampionatin Botëror të vitit 1998 u takua me sulmuesin pejan, Fatos Beqiraj.

Ky i fundit po qëndron në Turqi me skuadrën e tij, Dinamo Minsk. Se a biseduan Kozniku dhe Beqiraj për një transferim të mundshëm të këtij të fundit te Shkëndija, mbetet të shihet.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close