fbpx

Liverpooli do të bëjë “pazar” në Romë

Skuadra e Liverpoolit pritet të shpenzojë rreth 100 milionë euro vetëm në kryeqytetin italian, Romë, gjatë verës.

Sipas mediave britanike, “The Reds” janë të interesuar për tre yje të dy skuadrave kryeqytetase, Romës dhe Lazios.

Te Roma, ata duan dy yjet Miralem Pjaniç dhe Radja Nainggolan, teksa te Lazio e duan talentin, Keita Balde.

Lajme të ngjashme

Back to top button