fbpx

Vedat Ademi lanson një baladë prekëse (Video)

Këngëtari i njohur shqiptar, Vedat Ademi, ka publikuar një baladë jashtëzakonisht të bukur për Shën Valentin.

Vedat Ademi u ka paraprirë këngëve që do të lansohen në dy-tri ditët e ardhshme – e që të gjitha do pritet të nenë me tematike të dashurisë.

Muzika dhe teksti i këngës që interpreton Vedati janë të realizuara nga Vullnet Ibrahimi.

Videoklipin e ka realizuar Pro Video, një produksion me videokipe mjaft të bukura.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close