fbpx

Fiton Reali, Ronaldo vazhdon “agjërimin” (Video)

Skuadra e Real Madridit i është rikthyer fitoreve pas debaklit që pësori nga Altetico Madrid në xhiron e kaluar.

Ekipi i Carlo Ancelotti e ka mposhtur Deportivo La Corunan me rezultat 2:0, e golat e realizuar nga Isco (23) dhe Karim Benzema (73).

Pas kësaj fitore, skuadra nga “Santiago Bernabeu” është ngjitur në kuotën e 57 pikëve, katër më shumë sesa Barcelona, që ka një ndeshje më pak të zhvilluar.

Lajme të ngjashme

Back to top button