fbpx

Zidane frymëzohet nga Guardiola

Tekniku i Real Madrid Castilla Zinedine Zidane ka dhënë disa deklarata për Welt am Sonntag në lidhje me teknikun e Bayern Munchen Pep Guardiola.

“Nëse skuadrat e tij kanë arritur ti japin një dozë çmendurie që i mungonte futbollit europian kjo është merita e tij. Është një trajner i madh, më pëlqen ta ndjek dhe të kuptoj si punon. Më frymëzon”, ka thënë Zidane.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close