fbpx

Edin Xheko mund të rikthehet në Gjermani

Skuadra e Wolfsburgut, e cila këtë sezon po lufton për titull në Bundesligë, ka filluar të mendoj për sezonin e ardhshëm.

Sipas Sport Bild, Wolfsburg po synon ta rikthej në ekip sulmuesin e Manchester Cityt, Edin Xhekon, gjatë afatit kalimtar të verës.

Reprezentuesi boshnjak nuk është më i rëndësishëm në ekipin e Manuel Pellegrinit, dhe gjatë verës ka gjasa të largohet nga ekipi. Ai kërkohet edhe nga Beshiktash, Fenerbahçe dhe Inter.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close