fbpx

Mot me diell

Sot do të mbretërojë mot me diell ndërsa do të fryjë erë nga drejtimi jugor.

Temperatura e ditës do të arrijë nga 6 deri 13 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë temperatura maksimale pritet të arrijë 11 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button