fbpx

Taylor Swift lanson videoklipin “Style” (Video)

Këngëtarja e njohur amerikane, Taylor Alison Swift sot ka lansuar videoklipin e saj më të ri “Style”.

Kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga fansat e saj, gjithsesi është ende shumë herët të dihet se si do të gjykohet ajo nga ana e kritikëve të muzikës.

Sidoqoftë, Swift konsiderohet si njëra nga artistet e cila sjellë më së shumti hite dhe e cila ka arritur të kryesoj top listat anembanë botës./Gazeta Tribuna/

Lajme të ngjashme

Back to top button