fbpx

Blero pëlqen Dhurata Ahmetajn

Dhurata Ahmetaj tashmë është bërë njëra ndër këngëtaret më të preferuara në vend, për sa i përket pamjes së saj.

Dhe përveç fansave të shumtë, pëlqimet drejtuar fotove të saj nuk i ka kursyer as menaxheri i saj Blero Muharremi.

Në njërën nga fotot, përmes të cilës këngëtarja ka treguar se do të sjell diçka të re, nuk është kursyer t’i bëjë ‘like’ as Blero i cili duket se është shumë i vëmendshëm ndaj këngëtares që ka nën menaxhim.

Ndryshe Ahmetaj aktualisht është duke punuar shumë rreth projekteve të reja të cilat do të vijnë së shpejti në treg.

Lajme të ngjashme

Back to top button