fbpx

Ledri dhe Era me bashkëpunim

Pas këngës ‘13’ këngëtarja Era Istrefi është duke punuar në një tjetër projekt e që do të jetë një bashkëpunim me një reper.

Indeksonline nga burimet të veta ka mësuar se reperi që është pjesë e këngës së këngëtares Istrefi është Ledri Vula.

Detaje të tjera rreth këtij bashkëpunimi nuk dihen ende, por, do t’ju informojmë ditëve në vijim.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close