fbpx

Atmosfera nga nata e mbrëmshme në fakultetin e makinerisë, pas okupimit nga ana e studentëve

Studentët dje kanë okupuar Fakultetin e makinerisë në Shkup. Mbrëmjen e djeshme  fakulteti ishte i mbushur me student të cilët natën e kaluan në leximoren.

Gjatë ditës qytetarët ju kanë sjellë ushqim, batanije, dhe gjësende të ndryshme të nevojshme.

Ju sjellim disa Foto nga nata e mbrëmshme e Plenumit Studentor në Fakultetin e makinerisë.

10965470_10153038960697380_445671920_n10965808_10153038961077380_1626722369_n

10966573_10153038961382380_1478275842_n

10965359_10153038960882380_1348560095_n

10984639_10153038961292380_1148373097_n

10966632_10153038960427380_1884653653_n

10872702_10153038959432380_395793938_n

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close