fbpx

Latas është përgjuar më shumë se Zaevi

Lideri i Opozitës Zoran Zaev në emisionin Rruga Drejt në Alsat M, deklaroi se rekordin për përgjimet e mban gazetari i Sitelit, Dragan Pavlloviq Latas i cili ka qenë më shumë i përgjuar nga shërbimet sekrete.

“Vetëm Latasi është ndjekur më shumë se unë. Por nuk e di pse. Ndoshta qeveria nuk i beson”, zbuloi Zaev.

Ai gjithashtu tha se kolegët e tij bashkëpartiak Radmilla Shekerinska dhe Stevo Pendarovski janë përgjuar më shumë. Sa u përket liderëve shqiptar ai nuk veçoi ndonjë, tha se të gjithë janë përgjuar në momente të caktuara dhe se janë përgjuar të gjithë.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close