fbpx

Si e shohin Kidën në shkollë?

Ndonëse e famshme, Kida shkon në shkollë si të gjithë të tjerët. E pyetur se si e shohin tani në shkollë, këngëtarja është përgjigjur:

‘’Ka reagime nga më të ndryshmet, por më duhet të them që në shkollë unë jam ajo që kam qenë gjithmonë’’.

Pa diskutim, Orhidea Latifi tashmë është bërë e famshme. Duket se ajo po e shijon në maksimum këtë periudhë.

‘’Me thënë të drejten po kënaqem. Më pëlqejnë mesazhet, komplimentet. Të gjitha këto më japin energji të vazhdoj para’’. /Indeksonline/

Tags

Lajme të ngjashme

Një koment

  1. Te duaaa shume ti je ajo kengetare qe pushtove zemrat e miljona njerezve poashtu dhe zemren time te vogel
    leri anash njerezit qe ste duan ti ke plot fansa te tjere qe te duan
    ata bejne keshtu sepse nuk mund te arrijne talentin qe ke ti jane deshtak me dashuri Denisa.

Back to top button
Close