fbpx

Edhe Juve ndryshon fanellat

Pas Interit dhe Milanit, edhe Juventusi ka prezantuar fanellat për edicionin e ardhshëm, në ndeshjet si vendas.
Fanellet e reja nuk dalin nga tradicionalja, ngjyra bardh e zi, por ndryshimi tani vjen tek vijat bardhezi, që nuk do të shtrihen deri në fund të fanellës, pasi që në mes do të mbizotëroj ngjyra e bardh.
Juventusi edhe këtë vit në Itali, ka gjasat e mira për t’u shpallur kampion në Serie A

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close