fbpx

Plaçkitet një barnatore në “Xhon Kenedi” në Çair

­ Dy persona të maskuar mbrëmë në orën 19:45 me kërcënim me armë kanë kryere plaçkitje ndaj të dy punësuarve në barnatoren “Zegin” në rrugën “Xhon Kenedi” në komunën e Çairit, duke marrë rreth 30.000 denarë.

Policia ka kryer ekspertizë në vendin e ngjarjes dhe ndërmerren masa për zbulimin e kryerësve.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close