fbpx

Hapet panairi i Shkupit për Shën Valentin

Me rastin e  festës së Shën Trifunit dhe Shën Valentinit nesër dhe pasnesër në Panairin e Shkupit do të mbahet Art Bazari- Dizajn me dashuri.

Ngjarja organizohet nga Panairi i Shkupit, nga Oda e artizanaleve në SHkup dhe Asociacioni për tregti artizanale në Maqedoni.

Në panair do të prezantohen punime të dorës, kreator që dizajnojnë me dashuri nga material të ndryshme duke punuar vepra kreative.

Hyrja në panair është falas ndërsa do të jetë I hapur nesër prej orës 12 deri 19 dhe pasnesër prej orës 11 deri 19.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close