fbpx

Çka po ngreh Marina Vjollca?

Ka postuar një fotografi në rrjetet sociale ku shihet se është duke bërë qejf në një club nate.

Përpos pijeve alkoolike të cilat vërehen në këtë foto, bukuroshja shqiptare Marina Vjollca po pinte edhe diçka tjetër.

Ajo shihej se si po ngrehte tym nga shisha dhe këtë thithje të tymit e bënte si një profesioniste. /Indeksonline/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close