fbpx

Shilegov: Do të publikojmë gjithë kriminalitetin, por jo edhe privatësinë

Zëdhënësi i LSDM-së, Petre Shilegov ka deklaruar se do të bëjnë gjithçka që të mbrohet privatësia e një numri të madh të qytetarëve të përgjuar dhe se do të publikohen vetëm aferat korruptive që kanë të bëjnë me qeverisjen e Nikolla Gruevskit dhe disa njerëzve rreth tij.

“Aktiviteti jonë është shumë serioz sepse bëhet fjalë për të ardhmen e shtetit tonë. Në këtë drejtim do të prezantohet i gjithë kriminaliteti për të cilët ne kemi fakte dhe argumente. Qëllimi i LSDM-së është që ajo që ka të bëjë me jetën private të njerëzve të cilët kanë qenë të përgjuar të mos nxirret në publik. Ata janë të dhëna personale të cilët do tu jepen atyre që u takojnë për të cilët vetë do të vendosin se çfarë do të bëjnë”, tha Shilegov.

 

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close