fbpx

Shtohen të lënduarit te Reali

Inferimierija e Real Madridit vazhdon të mbushet. Pasi u lënduan Modriç, Pepe, Ramos, James Rodriguez e Khedira, tani listës i është shtuar edhe Fabio Coentrao.

Mbrojtësi portugez ka pësuar tërheqje muskulare dhe do të jetë jashtë fushave për disa ndeshje.

Coentrao pritet ti mungoi Realit në ndeshjet ndaj Deportico La Corunas, Elches, Villarealit dhe Schalkes.
Megjithatë lajm i mirë për Realin është rikthimi i Marcelos në formacionin e parë.

Lajme të ngjashme

Back to top button