fbpx

Shkup, një çerdhe fëmijësh u kaplua nga zjarri

Mbrëmë rreth orës 18:00 në kopshtin ‘ 8 marsi’ në rrugën ‘ Ivan Haxhi Nikolov’ p.n, është shkaktuar një zjarr, ku zjarri ka kapur gjithsejtë 30 m katror dhe një pjesë të konstruksionit të kulmit.

Zjarri është lokalizuar dhe fikur, të lënduar nuk ka.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close