fbpx

Rita Ora ‘çmendet’ pas Harry Styles

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka pranuar se është e obsesionuar pas zemërthyesit të bendit “One Direction”, Harry Styles.

22-vjeçarja e cila aktualisht është në lidhje me Calvin Harris, mendon se këngëtari Styles është i ‘lezetshëm’ dhe beson se shumica e femrave joshen nga 19-vjeçari, ani pse publikisht nuk dëshirojnë ta pranojnë një gjë të tillë.

E pyetur nëse joshet nga Harry, Rita është përgjigjur duke buzëqeshur, “Po, por nuk them se do të bëja gjithçka, jo në asnjë mënyrë”.

Lajme të ngjashme

Back to top button