fbpx

Shqiptari më simpatik i Zvicrës

Ka një pamje shumë interesante, dhe plot stil, një nga shiptarët më simpatik në Zvicër. Është djaloshi 18 vjeçar me origjinë nga Gjakova por që jeton në Bern.

Quhet Labinot Zallaj dhe është modeli shumë i kërkuar nga “Hair-Artist” të njohur në Zvicër, ku do jetë në një turne evropian si i përzgjedhuri i tyre. Labinoti apo siç quhet shkurt Labi, po i tregon botës se shqiptarët vërtetë janë racë e bukur dhe ashtu në fakt edhe duket modeli super i veçantë ku së fundmi ka realizuar disa foto shumë të bukura nga fotografi i njohur Veton Osmani.

Labi me pasionin e tij dëshiron një ditë të prekë Amerikën dhe pasarelat si model në Londër, Paris e Milano./BS/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close