fbpx

Gruevski shmang ballafaqimin me gazetarët pas aferës së përgjimeve

Dy ditë pas prezantimit të material për aferën përgjuese nga lideri i LSDM-së, Zoran Zaev, kryeministri Nikolla Gruevski ende heshtë, sikur të mos ketë ndodhur asgjë.

Shumë gazetarë kanë pritur që dëgjojnë zërin e kryeministrit për ngjarjet në vend, porai nuk është ballafaquar me ta.

Kryeministri Nikolla gruevski sot mori pjesë në hapjen e zyrës së IT kompanisë britanike “Endava” në Shkup ku foli për investimet e huaja, punësimin dhe rritjen e ekonomisë.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close