fbpx

Ledri nuk është fejuar

Ditët e fundit u shkruajt nëpër media se këngëtari Ledri Vula është fejuar me një vajzë nga Tirana që quhet Adela Sollaku. E ky lajm nuk është aspak i vërtetë.

Indeksonline nga burimet të veta ka mësuar se Ledri nuk është fejuar më askë dhe vazhdon me statusin e tij prej beqari.

Lajme të ngjashme

Back to top button