fbpx

ISIS sulmon Twitterin

Organizata ISIS ka sulmuar rrjetin social Twitter gjatë ditës së sotme.

Ata kanë shkuar mesazhe kundër presidentin amerikan Barak Obama dhe pro-ISIS.

Grupi i quajtur “CyberCaliphate” ka thënë se po e sheh me vëmendje çiftin presidencial dhe se i “urojnë një Shën Valentin të përgjakur”.

Dyshohet se grupi po ashtu përmes ndërhyrjes ka marrë edhe informacione sekrete të Pentagonit./albeu

Lajme të ngjashme

Back to top button