fbpx

Fotografi e rrallë e Ibrahim Rugovës me Pandeli Majkon

Një fotografi e rrallë pas çlirimit të Kosovës, po qarkullon në rrjetet sociale ku shihet presidenti historik, Ibrahim Rugova, bashkë me ish kryeministrin shqiptar, Pandeli Majko.

Majko pas ndihmës së madhe që i kishte ofruar Kosovës gjatë luftës, menjeherë pas çlirimit të saj, kishte vizituar Kosovën dhe ish presidentin Rugova. /Indeksonline/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close