fbpx

Zenel Gacaferi shqipari i njohur në Zvicër

Djemtë shqiptarë vazhdojnë të shkëlqejnë në Diasporë. Ai quhet Zenel Gacaferi, ose siç i thonë shkurt Neli, dhe është me origjinë nga Juniku, por jeton në St.Gallen të Zvicrës dhe është një nga shqiptarët më të njohur atje. Modeli simpatik ka 24 vjet që jeton në Zvicër ndërsa ka qenë dhe imazh i markave Diesel dhe Jack & Jones, dhe një ditë ka dëshirë të konkurojë edhe në “Mister Kosova”./BS/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close