fbpx

Xherdani e mësoi Kovaçiçin se si bëhet shqiponja

Xherdan Shaqiri ka treguar edhe njëherë krenarinë e tij për vendlindjen.

Futbollisti kosovar, Xherdan Shaqiri, ka dëshmuar edhe njëherë se nuk e ka problem të tregojë prej nga vjen.

Shaqa bashkë me një tifoz të Interit dhe bashkëlojtarin e tij kroat, Mateo Kovacic, krijuan shqiponjën dykrenore shqiptare me duar.

Lajme të ngjashme

Back to top button