fbpx

Ky është shtegu i kosovarëve për në Hungari (Video)

Një qytetar i Kosovës ka dërguar këtë video në Klan Kosova, ku shihen kosovarët duke kaluar kufirin nga rajoni i Suboticës.

Në këtë video shihet që, në mesin e grave, burrave dhe shumë të rinjve, ka edhe fëmijë që tentojnë të kalojnë kufirin për në Hungari.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close