fbpx

E kundërta e dashurisë…

“E kundërta e dashurisë nuk është urrejtja, është indiferenca”

 

Elie Wiesel ishte një profesor në Universitetin e Bostonit, aktivist politik dhe fitues i çmmit Nobel.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close