fbpx

Notë e mirë për Shaqirin

Xherdan Shaqiri ka marrë notë mjaft të mirë për paraqitjen në ndeshjen ndaj Palermos.

Portali “Calcioweb” e notoi Shaqirin me 6.5, ku nota pak më të mëdha se ai kishin vetëm dy realizatorët Icardi dhe Guarin, 7-she.

Interi e fitoi ndeshjen 3:0, ndërsa Shaqiri bëri edhe një asistim, duke harkuar saktësisht për golin e Guarinit.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close