fbpx

Sërish tërmet në Maqedoni

Edhe një tërmet i fortë është ndier sonte në Shkup dhe rajonin e Pollogut. Sipas informatave që deri më tani i kemi, epiqendra ka qenë 34 kilometra në perëndim të Shkupit gjegjësisht diku afër qytetit të Tetovës.

Tërmeti u ndje në ora 18.40 minuta me fuqi prej 3,9 shkallë Rihter.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close