fbpx

Gruaja ra në gjunjë

– Mbrëmë pata një zënkë serioze me gruan.
– Dhe, si përfundoi?
– Gruaja ra në gjunjë…
– Vërtet? E pamundur! E çfarë tha?
– Më tha: “Dil prej përfundi krevatit që mos të të vi atje!”.

Lajme të ngjashme

Back to top button