fbpx

VIDEO: Si t’i mbuloni parregullsitë në fytyrë nëpërmes grimit

Tinejxherja nga Irlanda, Melanie Murphy, është krijuese e disa inçizimeve të cilat për një kohë të shkurtë kanë arritur që në Youtube të kenë një numër të madh të shikimeve, dhe kjo falë mënyrës efikase se si ajo i mbulon puçrrat dhe shenjat në fytyrë.

Melanie-n tashmë disa vite e mundojnë puçrrat dhe shenjat të cilat ato kanë lënë në fytyrën e saj. Duke patur parasysh se ajo e di se sa ky problem ndikon në vetëbesimin e secilës femër, e posaqërisht një tinejxhereje, Melani ka vendosur që në Youtube të tregojë se si të mbuloni puçrrat në mënyrë efikase.

Ajo aq shumë e ka përsosur këtë teknikë, saqë në fund, edhepse ndoshta vetëm në dukje, fytyra e saj bëhet e pastër.

Shikojeni videon…

Lajme të ngjashme

Back to top button