fbpx

Remenski paralajmëron “bombat” do ti prekin edhe funksionarët shqiptarë

Publikimi i “bombës” nga ana e LSDM-së opozitare nuk do të lë pa prekur as funksionarët dhe politikanët shqiptarë në Maqedoni edhe pse ata nuk do të jenë në fokusin e materialeve që posedon partia e Zaevit. Këtë në mënyrë indirekte e ka paralajmëruar nënkryetarja e kësaj partie Frosina Remenski edhe në emisionin e fundit ‘Rruga drejt’ në Alsat-M.

Në gjithë ato dëshmi që i keni për krime të mundshme të nëpunësve shtetërorë janë të përfshirë edhe funksionarët shqiptarë të cilët janë në pozita udhëheqëse apo ata do të kursehen në gjithë këtë ngjarje?

“Qeverisje koalicioni do të thotë edhe bashkëpunim. Mendoj se thash mjaftueshëm”, tha Frosina Remenski, LSDM.

LEXO:“Bomba” e Zaevit fsheh informacione që do të trazojë edhe faktorin shqiptarë? 

Lajme të ngjashme

Back to top button