fbpx

Shqipëri, eksploziv makinës së kryetarit të komunës

Një sasi eksplozi është vendosur në automjetin e kryetarit të komunës Shalë-Dukagjin, Bal Vuksani, në orët e para të mengjesit të sotëm.

Si pasojë e shpërthimit ka pasur vetëm dëme materiale.

Lënda plasëse ka shpërthyer në kohën kur automjeti tip fuoristradë ka qënë i parkuar në oborrin e banesës së kryekomunarit.

Policia ka nisur hetimet për ngjarjen dhe hetimet janë përqëndruar tek ndonjë konflikt për shkak të detyrës./Top Channel

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close